MICHEL MORAN

Hiszpan z pochodzenia, autor książek kulinarnych. Sztuki gotowania na najwyższym poziomie uczył się we Francji, a obecnie propaguje ją wśród Polaków. Prowadzi restaurację w Warszawie i jest jurorem polskiej edycji programu „MasterChef”. Znany z tego, że nie uznaje kompromisów jakościowych i smakowych. Przed podjęciem współpracy z marką Lisner dokładnie poznał nie tylko asortyment, ale i technologię produkcji naszych wyrobów. Na potrzeby naszej akcji przyjął zabawną rolę kucharza, który zrobi absolutnie wszystko, by przekonać Polaków do spróbowania pysznych dań rybnych. Dziękujemy Ci, Michel!

„Pozdrawiam wszystkich fanów ryb
i wyśmienitego jedzenia”

Lisner Dziki z natury kolacja

Oglądaj

Lisner Dziki z natury przerębel

Oglądaj
Lisner Dziki z natury
Lisner Dziki z natury

Lisner na kolację

Znane, lubiane i apetyczne. Produkty rybne Lisner to doskonałe propozycje na... – tak, tak – na KOLACJĘ. Postanowiliśmy inspirować Polaków do zmiany ich nawyków żywieniowych i odkrycia ryb w nowych, zaskakująco smacznych i atrakcyjnych postaciach. Pokazujemy, że nadają się one na wieczorny posiłek, przekąskę podczas meczu czy elegancką kolację przy świecach. Musisz tego posmakować!

Naszą kulinarną misję wspiera Michel Moran. Znany kucharz i juror polskiej edycji programu „MasterChef” wciela się w różne role, aby osiągnąć swój cel – zachęcić Polaków do zjedzenia ryb na kolację. Nie cofnie się przed niczym, bo jest pewien efektu. Dania oparte na produktach Lisner to doskonały pomysł na zaskakująco smaczny, zdrowy i niebanalny posiłek.

Śledź, łosoś czy makrela od zawsze były źródłem witamin, zdrowego białka oraz cennych tłuszczyów. Michel Moran udowadnia nam, że są one nie tylko zdrowe i apetyczne, ale także doskonale sprawdzają w się w innej postaci. Zainspiruj się, baw się aranżacjami, próbuj nowych potraw z produktów Lisner!

Czytaj więcej

Zainspiruj się

Lisner poleca

Przetwory Rybne
Pastella
Salateria
Produkty Mrożone

Formularz kontaktowy

Adres

Lisner Spółka z o.o.
ul. Strzeszyńska 38/42
60-479 Poznań
Polska

Sekretariat

tel. (+48 61) 84 95 501
fax: (+48 61) 84 95 562

e-mail:

NIP: 923-002-48-07 REGON: 970510477
Kapital zakładowy: 18 900 000 zl
Sąd Rejonowy w Poznaniu
XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS nr: 0000019103

Polityka prywatności

Śledzik na raz
Pikantny z chili

Śledź i cykoria nie od dziś idą w zgodnej parze. Niebanalny kształt i goryczkowy smak cykorii to jej główne atuty w zestawieniu ze śledziem. Ponadto sezon na nią trwa od listopada do kwietnia, dlatego Buszującym w Cykorii możesz cieszyć się w długie jesienne wieczory.

Buszujący w cykorii = Śledzik na raz pikanty z chili

Filety śledziowe
w sosie koperkowym

Filety śledziowe bardzo lubią pływać – szczególnie w canoe z wydrążonego, soczystego zielonego ogórka. Przekąska przygotowana w tak oryginalny sposób zachwyci każdego, tym bardziej że jest zarówno pyszna, jak i poręczna.

Ogórkowe canoe - Filety śledziowe w sosie koperkowym

Śledzik na raz
z papryką i cebulką

Śledzik na raz wyłożony na bake rolls, czyli coś małego, smacznego, szybkiego i efektownego równocześnie. Taka kanapka będzie przebojem małej i dużej imprezy, bo to przyjemność na raz, którą można powtarzać, powtarzać i powtarzać…

Śledź and Roll - Śledzik na raz z papryką i cebulką

Filety śledziowe
w sosie śmietanowym

Pumpernikiel przykryty grubą śledziową pierzynką oferuje całą feerię smaków – od lekkiej miodowej słodyczy, przez piernikową gorycz, po zdecydowane, słone śledziowe akcenty. Pora roku nie ma tu znaczenia – śledziowa pierzynka to raj dla podniebienia nawet w środku lata.

Białe na czarnym - Filety śledziowe w sosie śmietanowym

Filety śledziowe
po hawajsku

Wiadomo – śledzie są rybami, które sprawdzają się niemal w każdej aranżacji. O tym, że doskonale odnajdują się w tropikach, przekona się ten, kto sięgnie po soczystego ananasa, na którym plażuje sobie filet śledziowy po hawajsku.

Śledziki w tropiki - Filety śledziowe po hawajsku

Filety śledziowe
wiejskie

Nie musisz wychodzić z domu, by cieszyć się tym, co w wiejskim klimacie najlepsze. Oto pyszna, pachnąca ogniskiem przekąska – pieczone ziemniaki, krążki cebulki i śledziowe filety w roli głównej. Wiecznie modna klasyka gatunku!

Wypad za miasto - Filety śledziowe wiejskie