zobacz
jak to robimy!

Zobacz Więcej

praca w lisnerze

Jeśli szukasz stabilnego miejsca pracy – trafiłeś doskonale! Zespół Lisnera tworzą zadowoleni ludzie z pozytywnym nastawieniem do pracy. Naszym pracownikom oferujemy umowę o pracę oraz szereg benefitów. Przyznajemy premie regulaminowe, sezonowe oraz dodatkowe świadczenia świąteczne. Ponadto zapewniamy bezpłatną opiekę medyczną i dofinansowujemy karty sportowe, ponieważ wiemy, że sport i zdrowie to podstawa. Doskonałej atmosferze i integracji sprzyjają wspólnie spędzane przerwy na stołówce, gdzie oferujemy posiłki w przystępnych cenach. Spotykamy się również na imprezach integracyjnych oraz eventach. A z określonych kierunków dojedziesz do pracy bezpłatnym autobusem!

 • Dofinansowanie
  karty sportowej
 • Prywatna
  opieka medyczna
 • Stołówka ze smacznymi
  posiłkami
 • Dodatkowe
  świadczenia świąteczne
 • Kursy językowe
 • Dowóz do pracy

Bezpieczeństwopracy w Lisnerze

W naszym przetwórstwie higiena oraz bezpieczeństwo pracy stoją na najwyższym poziomie. Każdy z naszych pracowników wyposażony jest w odpowiedni strój – kitel, spodnie robocze oraz buty BHP. Dla osób pracujących w chłodniach mamy dodatkową odzież ochronną z ociepleniem. Każdy, kto udaje się do naszych hal, przechodzi przez śluzę, w której dokonujemy procesu dezynfekcji rąk oraz butów. Dodatkowo bezpieczną pracę, z uwagą na wszelkie normy, gwarantują nam najnowsze technologie, z których chętnie korzystamy.

 

praca w lisnerze

Poznaj stanowiska pracy

praca biurowa

Nie samą rybą człowiek żyje! W sprawnie funkcjonującej firmie niezbędne jest wsparcie m.in. administracyjne, biurowe, czy sprzedażowe. Do naszego zespołu zapraszamy specjalistów, ekspertów oraz managerów, którzy razem z nami chcą pracować na wspólny sukces - sprawdź, jakie oferty czekają na Ciebie w Lisnerze!

Zobacz oferty pracy

praca produkcyjna

Wydział Matiasa, wydział śmietan, wydział sałatek, past i kuchni – witaj w wielkim świecie produkcji Lisnera! Jeśli chcesz się stać częścią naszego zespołu i tworzyć przysmaki znane w skali światowej – koniecznie zajrzyj do naszych ofert pracy!

Zobacz oferty pracy

AKTUALNE OFERTY PRACY

Nie znalazłeś interesującej Cię oferty?
Zostaw nam swoje CV!