do listy ofert

Asystent Działu Zakupów

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Zarządzanie kontraktami, odpowiedzialność za wewnętrzną i zewnętrzną korespondencję oraz dokumentację umów,
  • Dbałość o poprawność danych dostawców i artykułów we współpracy z odpowiedzialnymi kupcami oraz dostawcami,
  • Opracowywanie zgłoszeń zapotrzebowania i tworzenie wynikających zamówień,
  • Wsparcie administracyjne działu, m.in. aktualizowanie danych w systemie SAP,
  • Wsparcie kupców przy przetargach i tworzeniu zestawień cen i kosztów,
  • Organizacja wewnętrznych i zewnętrznych spotkań, np. z dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego, wskazane o profilu ekonomicznym,
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów,
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi MS Office,
  • Znajomość obsługi SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Samodzielności, dokładności oraz zorientowania na cel,
  • Zdolności interpersonalnych i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe