do listy ofert

Kierownik ds. Produktu

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Planowanie i wdrażanie działań promocyjnych oraz nowych produktów w podległych grupach produktowych,
  • Opracowywanie briefów rozwojowych, nadzór nad procesem rozwoju produktów, przygotowanie produktów do wdrożenia oraz organizacja planu wsparcia sprzedaży nowości,
  • Przygotowywanie opakowań produktów z podległych grup produktowych w zakresie formy i layoutu poprzez opracowywanie briefów dla agencji projektowych, nadzór nad procesem powstawania opakowań oraz implementacji do produkcji,
  • Przygotowywanie planu i realizacja działań promocyjnych skierowanych do konsumenta dla podległych grup produktowych i marek,
  • Przygotowywanie i realizacja działań promocyjnych skierowanych do klientów hurtowych i detalicznych w celu poszerzania dystrybucji produktów z podległych kategorii produktowych: organizowanie programów lojalnościowych skierowanych do partnerów handlowych oraz przygotowywanie narzędzi promocyjnych i informacyjnych dla Działu Sprzedaży,
  • Utrzymywanie w ramach działań promocyjnych określonych w sales policy marż sprzedaży,
  • Monitoring rynku pod kątem trendów konsumenckich oraz działań konkurencji poprzez obserwacje osobiste w punktach sprzedaży, lekturę pism branżowych i wiadomości w Internecie, uczestnictwo w targach branżowych oraz rozmowy z przedstawicielami Działu Sprzedaży w celu generowania pomysłów na dalszy rozwój podległych kategorii i rekomendowania działań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku marketing / zarządzanie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - co najmniej 3 lata,
  • Wiedza z zakresu analizy rynku, badań marketingowych, rozwoju produktu,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim - znajomość w stopniu C1 Advanced (minimalnie B2 Upper-Intermediate),
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zorientowanie na wynik oraz dynamika w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe