do listy ofert

Kierownik ds. Projektów Inwestycyjnych

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Implementacja linii i instalacji technologiczno-produkcyjnych w ramach prowadzonych projektów;
  • Planowanie, przygotowanie, relokacja, nadzór i uruchomienie linii produkcyjnych;
  • Udział w odbiorach i testach oraz uruchamianie, walidacja i przekazywanie do eksploatacji nowych instalacji;
  • Określanie wymogów, specyfikacji i standardów dla linii produkcyjnych w oparciu o: planowany rozwój portfolio, HACCP, wymagania prawne, GMP, wewnętrzne procedury i polityki;
  • Wybór, weryfikacja i zarządzanie kooperantami i firmami zewnętrznymi uczestniczącymi w relokacji i rozbudowie infrastruktury technicznej;
  • Udział oraz nadzór nad realizacją projektów dotyczących zwiększania produktywności, wydajności i wdrażania nowych technologii;
  • Planowanie budżetu, kontrola i raportowanie wydatków w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym- preferowane kierunki: Automatyka/Robotyka/Mechanika;
  • Wiedzy i umiejętności z zakresu technicznego;
  • Minimum 3 lata doświadczenia projektowego lub produkcyjnego;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego (warunek konieczny)
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz wysokich zdolności komunikacyjnych;
  • Gotowości do bardzo częstych wyjazdów służbowych;
  • Zaangażowania w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Dowóz do pracy