do listy ofert

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem produkcji poprzez efektywne planowanie zatrudnienia, realizowanie sekwencji produkcyjnych zgodnie z planem oraz optymalne wykorzystanie materiałów i parku maszynowego;
  • Monitorowanie jakości produkowanych wyrobów poprzez podnoszenie świadomości jakościowej załogi oraz egzekwowanie przestrzegania reżimów jakościowych;
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników;
  • Nadzorowanie bezpieczeństwa pracy załogi poprzez podnoszenie standardów pracy oraz zapewnienie w tym celu odpowiednich zasobów i narzędzi;
  • Podejmowanie działań optymalizacyjnych zmierzających do obniżenia kosztów wytworzenia produktu poprzez analizę procesów, ich doskonalenie oraz wdrożenie nowych rozwiązań;
  • Udział we wdrażaniu i industrializacji nowych wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja: Technologia Żywności, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji)
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcji w firmie z branży spożywczej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą grupą pracowników;
  • Znajomość ogólnej technologii produkcji, współczesnych systemów jakości i procesów wytwarzania;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie;
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe