do listy ofert

Magazynier Zmiany

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Nadzorowanie, organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów związanych z gospodarką magazynową;
  • Organizowanie prawidłowego składowania towarów z zachowaniem wymagań dla danego magazynu;
  • Prawidłowe przyjęcie/wydanie towarów z uwzględnieniem m.in. stanu ilościowego i jakościowego;
  • Udział w inwenturach oraz nadzór nad prawidłowym policzeniem towarów i ewidencją danych.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średniego;
  • Doświadczenie w pracy w obszarze magazynowania w firmie produkcyjnej;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, SAP);
  • Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Komunikatywność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe