do listy ofert

Magazynier

Praca produkcyjna | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • bezpłatny transport z wybranych kierunków,
  • praca w przyjaznym zespole,
  • szkolenia.

Obowiązki:

  • nadzór nad obiegiem towarów,
  • odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją,
  • przygotowywanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty,
  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów,
  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą,
  • kontrola stanów w magazynie,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z przyjęciem i załadunkiem towaru.

Oczekiwania:

  • samodzielność w działaniu jak i umiejętność pracy w grupie,
  • dobra organizacja pracy,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziane doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym.
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Dowóz do pracy