do listy ofert

Operator Techniczny / Mechanik wydziałowy

Praca produkcyjna | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Lisner BEZ POŚREDNIKÓW,
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i lidera w branży spożywczej,
  • Bezpłatny transport zgodnie z obowiązującymi trasami autobusowymi,
  • Pakiet benefitów (m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Dodatkowe świadczenia np. dodatek do wypłaty w wysokości 600 PLN przed świętami.

Obowiązki:

  • Bieżący nadzór i kontrola stanu technicznego podległych linii produkcyjnych,
  • Ustawianie parametrów maszyn dla właściwego procesu produkcyjnego,
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej,
  • Usuwanie drobnych awarii urządzeń i narzędzi związanych z produkcją,
  • Udział w przeglądach i pracach konserwacyjnych,
  • Pomoc w obsłudze maszyn i bieżące regulacje maszyn.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie: mechanik, elektromechanik, elektromonter, elektronik, mechatronik,
  • Ogólna wiedza techniczne,
  • Zdolności manualne,
  • Dokładność, dbałość o szczegóły,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Dowóz do pracy