Elektromechanik Lisner Poznań

    Podstawowe informacje

  • Poznań
  • Pełny etat
  • Praca produkcyjna

Dołącz do nas

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń oraz infrastruktury fabryki
  • Naprawa oraz stały nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Serwisowanie oraz kontrola stanu technicznego
  • Wykonywanie przezbrojeń linii produkcyjnych

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
    (elektryk, mechanik, automatyk lub pokrewne)
  • Wiedza i umiejętności z zakresu utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    oraz pracy z dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość w pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

Dlaczego my?

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z Firmą Lisner
  • Podstawowe wynagrodzenie - 7000 PLN BRUTTO + atrakcyjny system premiowy (20%)
  • Bonus na święta (świadczenie pieniężne)
  • Smaczny obiad ZADARMO
  • Bezpłatny dojazd do pracy z określonych kierunków
  • Przestronne szatnie z prysznicami
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Koszt badań wstępnych oraz wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych pokrywa pracodawca
  • Dofinansowana karta sportowa
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenie na życie za atrakcyjną cenę
  • Program poleceń pracowniczych (poleć znajomego do pracy i otrzymaj 2000 zł BRUTTO)

Benefitynajlepsze korzyści

Atrakcyjny system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty sportowej

Dodatkowe świadczenia świąteczne

Program poleceń pracowniczych