do listy ofert

Specjalista ds. opakowań

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 12.12.2020

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • nowe wyzwania i projekty oraz przestrzeń do rozwoju osobistego
  • możliwość uczestnictwa w kursach języka angielskiego
  • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpiecznie grupowe

Zakres zadań:

  • optymalizacja obecnych i rozwój nowych opakowań
  • przeprowadzanie testów opakowań
  • sporządzanie specyfikacji i dokumentacji technicznej opakowań
  • przygotowanie paletyzacji wyrobów gotowych
  • zarządzanie listą opakowań w systemie dla wszystkich wyrobów gotowych
  • współpraca m.in. z działem marketingu, zakupów oraz z obszarem produkcji w strukturach międzynarodowych

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • 2 lata doświadczenia w obszarze opakowań - mile widziane w branży FMCG;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • gotowość do ciągłego rozwoju osobistego i chęć pracy koncepcyjnej
  • umiejętność współpracy w zespole oraz wysokie zdolności komunikacyjne
  • zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność do podróży służbowych

Firma Lisner należy do międzynarodowego koncernu spożywczego Unternehmensgruppe Theo Müller. W Polsce od wielu lat zajmujemy stanowisko lidera w branży przetworów z ryb, a portfolio naszej firmy wciąż się rozrasta  o nowe produkty, które znajdują uznanie u tysięcy klientów. Zatrudniamy już ponad 1000  osób pracujących w dwóch zakładach  produkcyjnych w Poznaniu oraz Charzynie k. Kołobrzegu.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe