do listy ofert

Pracownik produkcji

Praca produkcyjna | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca produkcyjna
  • 13.12.2020

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą Lisner;
  • Atrakcyjne premie regulaminowe;
  • Dodatkowy bonus do 410 PLN w każdym miesiącu;
  • Obiad za 1 zł;
  • Bezpłatny transport z różnych kierunków;
  • Pakiet benefitów (m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bonus na święta).

Zadania na stanowisku:

  • Sortowanie, odważanie, nakładanie surowca rybnego i dodatków do opakowań;
  • Układanie opakowań w kartonach lub na paletach;
  • Kontrola jakościowa produktu i opakowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Gotowość do pracy 2- lub 3-zmianowej;
  • Gotowość do pracy w warunkach chłodniczych.

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród; firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, pasja, doświadczenie, jak również innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów.

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Dowóz do pracy