do listy ofert

Operator techniczny / Mechanik wydziałowy

Praca produkcyjna | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca produkcyjna
  • 18.12.2020

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą Lisner BEZ POŚREDNIKÓW;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet regulaminowych premii;
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i lidera w branży spożywczej;
  • Posiłki za 1 PLN;
  • Bezpłatny transport zgodnie z obowiązującymi trasami autobusowymi;
  • Pakiet benefitów (m.in: prywatna opieka medyczna, karta sportowa).
Obowiązki:
  • Bieżący nadzór i kontrola stanu technicznego podległych linii produkcyjnych;
  • Ustawianie parametrów maszyn dla właściwego procesu produkcyjnego;
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej;
  • Usuwanie drobnych awarii urządzeń i narzędzi związanych z produkcją;
  • Udział w przeglądach i pracach konserwacyjnych;
  • Pomoc w obsłudze maszyn i bieżące regulacje maszyn.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie: mechanik, elektromechanik, elektromonter, elektronik, mechatronik;
  • Ogólna wiedza techniczna;
  • Zdolności manualne;
  • Dokładność, dbałość o szczegóły;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Dowóz do pracy