do listy ofert

Asystent/ka Zarządu

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 12.02.2021

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, nauka języków obcych)
Opis stanowiska:
  • Koordynowanie pracy Biura Zarządu w tym: zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych, przygotowywanie dokumentów na potrzeby Zarządu
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów oraz przepływu informacji wewnątrz organizacji oraz publikacja komunikatów
  • Bieżąca współpraca z zagraniczną Centralą firmy
  • Nadzór nad całokształtem działań prowadzonych na rzecz Biura Zarządu
  • Sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacji
  • Przygotowywanie tłumaczeń
  • Zarządzanie 2-osobowym zespołem w ramach Działu Administracji
Wymagania:
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim dedykowanym prezesowi zarządu lub członkom zarządu w dużej organizacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1) - warunek konieczny
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B1/B2) - mile widziana
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: administracja, prawo, ekonomia, organizacja i zarządzanie
  • Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Wysoki poziom kultury osobistej, dyskrecja
  • Umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji
  • Zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie do pracy
  • Samodzielność i gotowość do brania na siebie odpowiedzialności za powierzone zadania

Obecnie poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe