do listy ofert

Operator instalacji technicznych

Praca produkcyjna | Charzyno

podstawowe informacje
  • Charzyno
  • Praca produkcyjna
  • 20.01.2021

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie regulaminowe
  • Pakiet benefitów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na odpowiedzialnym stanowisku,
  • Praca w przyjaznym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

Zadania:

  • Nadzór nad pracą urządzeń oczyszczalni ścieków stanowiących wyposażenie ciągów technologicznych części mechanicznej, biologicznej i osadowej
  • Monitorowanie procesu oczyszczania ścieków
  • Obsługa i konserwacja amoniakalnej instalacji chłodniczej
  • Obsługa i konserwacja kotłów parowych wraz z oprzyrządowaniem
  • Monitoring i dokumentowanie odczytów z przyrządów kontrolno - pomiarowych
  • Usuwanie podstawowych usterek
  • Realizacja zadań konserwacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie
  • Min. dwuletnim doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zagadnień z obszarów elektryki, pneumatyki, mechaniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma Lisner należy do międzynarodowego koncernu spożywczego Unternehmensgruppe Theo Müller. W Polsce od wielu lat zajmujemy stanowisko lidera w branży przetworów z ryb, a portfolio naszej firmy wciąż się rozrasta o nowe produkty, które znajdują uznanie u tysięcy klientów. Zatrudniamy już ponad 1000 osób pracujących w dwóch zakładach produkcyjnych w Poznaniu oraz Charzynie k. Kołobrzegu.

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Dowóz do pracy