do listy ofert

Przedstawiciel Handlowy

Praca biurowa | Płock, Płońsk, Włocławek

podstawowe informacje
  • Płock, Płońsk, Włocławek
  • Praca biurowa
  • 25.02.2021

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (w tym samochód służbowy)
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej
  • Zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa).
Opis stanowiska:
  • Zapewnienie nieprzerwanej dostępności oraz odpowiedniej prezentacji produktów firmy na półkach i ekspozycjach sklepowych
  • Przygotowywanie i realizacja planu regularnych wizyt w punktach sprzedaży
  • Rozwijanie sieci sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • Wspieranie akcji promocyjnych i reklamowych
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań oraz reportów ze sprzedaży oraz prowadzonych działań wspierających sprzedaż
  • Miejsce pracy: Płock, Płońsk, Włocławek
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w pracy z produktami FMCG - warunek konieczny
  • Znajomość rynku detalicznego i hurtowego (kanał tradycyjny) w powierzonym regionie działania (Płock, Płońsk, Włocławek) - warunek konieczny
  • Łatwość nawiązywania i budowania pozytywnych relacji z ludźmi
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, systematyczność i inicjatywa w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe