do listy ofert

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 28.02.2021

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe).
Opis stanowiska:
  • Weryfikowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych poprzez kontrolę procesów technologicznych, higienę oraz jakość surowców, półproduktów i wyrobów gotowych
  • Przeprowadzanie ocen sensorycznych w celu zwolnienia lub zatrzymaniu wyprodukowanych wyrobów
  • Monitorowanie jakości wyrobów w okresie ich przechowywania
  • Archiwizowanie prób wyrobu gotowego zgodne z wymogami standardów
  • Udział w projektach pro-jakościowych
  • Udział w próbach technologicznych
  • Przygotowywanie raportów i statystyk
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu towaroznawstwa, technologii żywności lub w pokrewnym obszarze
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu produkcji w branży spożywczej
  • Znajomość podstawowych metod badawczych wykorzystywanych w wewnętrznym laboratorium fizyko-chemicznym
  • Praktyczna znajomość standardów jakości w obszarze bezpieczeństwa żywności (m.in. HACCP, IFS, BRC)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe