do listy ofert

Staż w Dziale Personalnym

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 21.10.2021

Oferujemy płatny staż, możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR, poznanie stabilnej, międzynarodowej firmy oraz przyjazną atmosferę w zespole.

TWÓJ PROFIL:

Jesteś studentem ostatnich lat lub absolwentem uczelni wyższej (preferowane kierunki humanistyczne związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, administracją lub pokrewne) i z pasją planujesz swoją przyszłość zawodową?

TWOJE OBOWIĄZKI:

Zakres obowiązków wybranej osoby obejmować będzie pomoc w obszarze Kadr, czyli tzw. "twardego" HR, tj. kontakt z pracownikami, wsparcie przy bieżącym administrowaniu dokumentacją pracowniczą, aktualizacja danych w systemie i teczkach osobowych, kontrola nad terminowym obiegiem dokumentów, pomoc w rozliczaniu czasy pracy i naliczaniu wynagrodzeń.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • zdolności interpersonalnych,
  • zainteresowania tematyką HR,
  • skrupulatności i dokładności,
  • pozytywnego nastawienia oraz umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • swobodnej komunikacji w j. angielskim.

Firma Lisner Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych 3-miesięcznym płatnym stażem w Dziale Personalnym.

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe