do listy ofert

Stażysta w Dziale Rozwoju Opakowań

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 03.07.2022

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę - zlecenie,
  • Zdobycie doświadczenia w rozwoju opakowań w środowisku międzynarodowych (POL, DE, UK),
  • Nabycie umiejętności przeprowadzania testów opakowań w nowoczesnym laboratorium,
  • Naukę prowadzenia projektów,
  • Poznanie obsługi nowoczesnych drukarek 3d przemysłowych,
  • Poznanie obsługi programów graficznych (Corel itp.),
  • Świetną atmosferę pracy, w której wszyscy członkowie rozmawiają i chętnie dzielą się wiedzą.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie?

W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie Działu Rozwoju Opakowań w bieżących zadaniach administracyjnych (przygotowywanie próbek opakowań, organizowanie ich wysyłek do klientów wewnętrznych i zewnętrznych, itp.).
  • Przygotowywanie tzw. "Paszportów produktów",
  • Aktualizacja specyfikacji opakowań w systemie LOTUS,
  • Wykonywanie testów opakowań w laboratorium

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • Wyższe wykształcenie lub status studenta,
  • Dobrą znajomość programów Excel i PowerPoint,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyżej,
  • Dyspozycje minimum 30 godzin w tygodniu (praca pon - pt)

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie - takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości i zadowolenie naszych klientów. Zobacz jak to robimy! www.lisner.pl/kariera/

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe