do listy ofert

Staż w Dziale Obsługi Klienta

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 09.07.2022

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie za Twoją pracę,
  • Szkolenie pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • Przyjazną atmosferę sprzyjającą nauce i rozwojowi.
Jesteś studentem uczelni wyższej (preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne) oraz z pasją planujesz swoją przyszłość zawodową? Otwieramy przed Tobą nowe możliwości i zapraszamy na płatny staż w naszym Dziale Obsługi Klienta!

Twoje zadania:
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP,
  • generowanie raportów w Excelu,
  • wprowadzanie danych do systemu wspierającego sprzedaż,
  • wsparcie administracyjne,
  • ścisła współpraca z innymi działami Firmy.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office - w szczególności arkusze kalkulacyjne),
  • Skrupulatności i dokładności oraz skuteczności w działaniu,
  • Pozytywnego nastawienia oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Firma Lisner Poznań spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych płatnym stażem w Dziale Obsługi Klienta:

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe