do listy ofert

STAŻYSTA (- TKA) W DZIALE LOGISTYKI

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 21.07.2022

Oferujemy Tobie możliwość rozwoju zawodowego, poznanie stabilnej, międzynarodowej firmy oraz duży zakres samodzielności.

TWOJE ZADANIA:
− wsparcie przy pracach administracyjno-biurowych
− czynne uczestnictwo przy projektach optymalizacji procesów wewnętrznych
− wspieranie działu w realizacji bieżących zadań
− tworzenie zestawień i analiz - praca z programem MS Excel oraz SAP

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
− status studenta
− dostępność
− dobra znajomość obsługi Microsoft Office (szczególnie Excel, Power Point, Word)
− teoretyczna znajomość procesów logistycznych
− samodzielność i dokładność w działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów
− chęć nauki i rozwoju
− zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Firma Lisner Poznań Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje aktualnie osób zainteresowanych bezpłatnym stażem w Dziale Logistyki.

TWÓJ PROFIL:
Jesteś studentem lub jesteś absolwentem uczelni wyższej (preferowane kierunki związane z logistyką)? Jeśli tak, możesz wpłynąć na swoją przyszłość i rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym przedsiębiorstwie. Otwieramy przed Tobą nowe możliwości!

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe