do listy ofert

Stażystka/a ds. administracyjnych

Praca biurowa | Poznań

podstawowe informacje
  • Poznań
  • Praca biurowa
  • 03.09.2022

To oferujemy:

  • Płatny staż
  • Elastyczne godziny pracy w pełnym wymiarze stażu
  • Opiekę mentora oraz możliwość dalszego rozwoju w organizacji

Twój zakres obowiązków:

  • Organizacja i obsługa wizyt i spotkań Działu IT sporządzanie protokołów
  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy Działem IT, a pozostałymi Działami
  • Koordynacja prac związanych z podróżami służbowymi (zamawianie hoteli oraz taxi dla gości IT)
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych IT
  • Opracowywanie billingów telefonicznych pracowników firmy
  • Organizacja funkcjonowania biur IT, dbanie o dostępność artykułów, kontakt z firmą sprzątającą oraz administratorem budynku

Szukamy Ciebie, jeżeli:

  • Dysponujesz czasem minimum 30 godzin w tygodniu (praca pon - pt)
  • Znajomość języka angielskiego B2 lub wyżej
  • Jesteś osobą sprawczą, aktywną i otwartą na nowe doświadczenia
  • Bardzo dobrze znasz program Excel.

Miejsce pracy: Poznań

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe