Młodszy specjalista/specjalista ds. analiz chemicznych

    Podstawowe informacje

  • Poznań
  • Pełny etat
  • Praca biurowa

Dołącz do nas

Lisner to godny zaufania pracodawca i jednocześnie niekwestionowany lider wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie. Takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości, zadowolenie naszych klientów a dla nas - pracowników - satysfakcję z pracy.   WSZYSCY ZA STER! Dołącz do naszego zespołu jako: Specjalista ds. analiz chemicznych Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Weryfikowanie prawidłowości przebiegu procesów produkcyjnych, wyrobu gotowego, półproduktu oraz surowców poprzez analizy fizykochemiczne m.in. z użyciem HPLC
  • Przeprowadzanie analizy masy netto wyrobów gotowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium
  • Udział w projektach pro-jakościowych
  • Przygotowywanie raportów i statystyk

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu chemicznym lub w pokrewnym obszarze
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 1 rok;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wiedza z zakresu produkcji w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość metod badawczych wykorzystywanych w wewnętrznym laboratorium fizyko-chemicznym
  • Znajomość standardów jakości w obszarze bezpieczeństwa żywności (m.in. HACCP, IFS, BRC) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły

Oferujemy

Dlaczego my?

  • Praca z nami nigdy nie jest nudna i monotonna
  • Jesteśmy zgranym zespołem, pracujemy w przyjaznej atmosferze
  • Program poleceń pracowniczych - poleć do pracy i zyskaj 2.000 PLN
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna w LuxMed - w tym coroczne szczepienia przeciw grypie, karta sportowa oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe
  • Świąteczne świadczenia pieniężne

Benefitynajlepsze korzyści

Atrakcyjny system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty sportowej

Dodatkowe świadczenia świąteczne

Program poleceń pracowniczych