Specjalista ds. kadr i płac

    Podstawowe informacje

  • Poznań
  • Pełny etat
  • Praca biurowa

Dołącz do nas

Lisner to godny zaufania pracodawca i jednocześnie niekwestionowany lider wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie. Takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości, zadowolenie naszych klientów a dla nas - pracowników - satysfakcję z pracy.   WSZYSCY ZA STER! Dołącz do naszego zespołu jako:

Obowiązki

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PEFRON, US
  • Przygotowywanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę
  • Bieżąca obsługa pracowników

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Praktyczna, głęboka znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym w firmie odznaczającej się złożonością systemów wynagradzania
  • Dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (warunek konieczny)
  • Pozytywne podejście do ludzi i pracy
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Chęć dalszego rozwoju

Oferujemy

Dlaczego my?

  • Praca u nas nigdy nie jest nudna i monotonna
  • U nas możesz pracować hybrydowo - 3 dni z biura, 2 dni z domu
  • Oferujemy Ci elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • W święta otrzymujemy bonusy
  • Możesz zapisać się na darmowy kurs języka angielskiego lub niemieckiego i szlifować z nami język
  • Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsce parkingowe lub nowoczesną i monitorowaną rowerownię
  • Dodatkowe benefity jakie otrzymasz to: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • W ramach programu poleceń pracowniczych 'SAMI SWOI' możesz polecić nam kandydata do pracy i zyskać 2.000 PLN
  • Jeśli lubisz nasze produkty, to wykorzystaj w naszym sklepiku firmowym zniżkę pracowniczą na produkty Lisner

Benefitynajlepsze korzyści

Atrakcyjny system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty sportowej

Dodatkowe świadczenia świąteczne

Program poleceń pracowniczych