Specjalista ds. sprzedaży

    Podstawowe informacje

  • Poznań
  • Pełny etat
  • Praca biurowa

Dołącz do nas

Lisner to godny zaufania pracodawca i jednocześnie niekwestionowany lider wśród firm produkujących przetwory rybne, sałatki, pasty i dania gotowe. Lisner to zarówno wieloletnia tradycja, jak i innowacyjne technologie. Takie połączenie gwarantuje produkty najwyższej jakości, zadowolenie naszych klientów a dla nas - pracowników - satysfakcję z pracy.   WSZYSCY ZA STER! Dołącz do naszego zespołu jako:

Obowiązki

Co będzie należało to Twoich obowiązków?

  • Współpraca z kluczowymi klientami na wszystkich płaszczyznach (umowy, karty produktów, bieżące informacje o aktualnych promocjach)
  • Współpraca z zewnętrznymi oraz wewnętrznymi działami firmy
  • Przygotowywanie fiszek promocyjnych
  • Monitoring systemów i akcji promocyjnych
  • Rozliczanie kosztów sprzedaży  / faktur w SAP
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w SAP
  • Współpraca z agencjami promocyjnymi i merchandisingowymi
  • Obsługa internetowych baz produktowych

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi systemu SAP bądź innych systemów ERP
  • Komunikatywna znajomość j. obcego - angielski lub niemiecki
  • Asertywności, dobrej organizacji pracy własnej oraz skrupulatności

Oferujemy

Dlaczego my?

  • Praca u nas nigdy nie jest nudna i monotonna
  • U nas możesz pracować hybrydowo - 3 dni z biura, 2 dni z domu
  • Oferujemy Ci elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • W święta otrzymujemy bonusy
  • Możesz zapisać się na darmowy kurs języka angielskiego lub niemieckiego i szlifować z nami język
  • Dla zmotoryzowanych zapewniamy miejsce parkingowe lub nowoczesną i monitorowaną rowerownię
  • Dodatkowe benefity jakie otrzymasz to: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna
  • W ramach programu poleceń pracowniczych "SAMI SWOI" możesz polecić nam kandydata do pracy i zyskać 2.000 PLN
  • Jeśli lubisz nasze produkty, to wykorzystaj w naszym sklepiku firmowym zniżkę pracowniczą na produkty Lisner

Benefitynajlepsze korzyści

Atrakcyjny system premiowy

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie karty sportowej

Dodatkowe świadczenia świąteczne

Program poleceń pracowniczych