do listy ofert

Specjalista ds. eksportu

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Przyjmowanie i realizacja zamówień Klientów,
  • Wsparcie przy bieżących projektach związanych z wprowadzaniem nowych produktów,
  • Nadzór nad terminową realizacją zamówień,
  • Administrowanie zamówień w programie SAP,
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z zamówieniami lub dostawami,
  • Ścisła współpraca z Przedstawicielami Handlowymi,
  • Współpraca z działem logistyki, działem sprzedaży oraz działem księgowości.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,
  • Min. dwuletniego doświadczenia w obszarze obsługi klienta,
  • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz dokładności w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Komunikatywności, zaangażowania.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe