do listy ofert

Specjalista ds optymalizacji procesów produkcyjnych

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Obowiązki:

  • Wyznaczanie kierunku strategicznego rozwoju w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw w oparciu o plany rozwoju fabryki;
  • Wdrażanie inicjatyw i działań w obszarze zarządzania łańcuchem dostaw w celu wzrostu efektywności, wydajności i optymalizacji procesów operacyjnych;
  • Nadzór nad przepływem materiałów w fabryce oraz kontrola stanów magazynowych;
  • Planowanie i optymalizacja budżetu logistycznego;
  • Bieżące raportowanie wewnątrz spółki oraz w strukturze grupowej zgodnie z przyjętymi procedurami;
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka lub Ekonomia);
  • Kilkuletnie doświadczenie (min. 10 lat) na podobnym stanowisku - najlepiej w branży FMCG;
  • Bogata wiedza praktyczna w zakresie planowania, transportu, łańcucha dostaw oraz magazynowania w obszarze produkcji;
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny);
  • Wysokie zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysokie zdolności menedżerskie;
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole i rekomendowania rozwiązań.

Oferujemy:

  • Samochód służbowy;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Realne możliwości rozwijania kariery zawodowej w firmie będącej liderem na rynku;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Dowóz do pracy

Jesteś zainteresowany ofertą?