do listy ofert

Specjalista ds. Organizacyjnych Działu IT

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Zadania:

  • Organizacja i obsługa wizyt i spotkań Działu IT, sporządzanie protokołów,
  • Koordynacja obiegu dokumentów pomiędzy Działem IT, a pozostałymi Działami,
  • Koordynacja prac związanych z podróżami służbowymi (zamawianie hoteli, biletów lotniczych, kolejowych oraz taxi dla pracowników i gości IT),
  • Zarządzenie budżetem i procesem zakupów IT (PO, BANFy , zamówienia i dekretacja faktur VAT oraz rachunków uproszczonych w systemie SAP),
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych IT,
  • Opracowywanie billingów telefonicznych pracowników firmy,
  • Organizacja funkcjonowania biur IT, dbanie o dostępność artykułów, kontakt z firmą sprzątającą oraz administratorem budynku,
  • Wsparcie w zarządzaniu projektami IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze administracji,
  • Umiejętność obsługi MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Umiejętność współpracy z zespołem,
  • Wysoka organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe