do listy ofert

Specjalista ds. Planowania

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Zapewnienie dostępności surowców i opakowań do produkcji poprzez planowanie dostaw przy uwzględnieniu zapasów magazynowych i planów produkcji,
  • Zabezpieczanie zapasów magazynowych surowców i opakowań w krótkookresowym i średniookresowym horyzoncie czasowym (do około 3 miesięcy),
  • Harmonogramowanie dostaw surowców i opakowań zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Wykonywanie analiz prognoz sprzedaży i regularnej kontroli stanów magazynowych,
  • Uczestnictwo w projektach zmian surowców i opakowań poprzez analizę stanów magazynowych,
  • Definiowanie wymagań względem dostawców w zakresie utrzymania zapasów magazynowych i czasu dostawy.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego - preferowane kierunki: Ekonomia, Logistyka przedsiębiorstw,
  • Minimum 3 lat doświadczenia w zakresie planowania dostaw,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Umiejętności analitycznych oraz biegłej obsługi MS Excel,
  • Zdolności komunikacyjnych i współpracy z dostawcami,
  • Mile widziana umiejętność obsługi SAP,
  • Znajomość prawa celnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe