do listy ofert

Starsza/y Księgowa/y

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Obowiązki:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz uzgadnianie wszelkich rozbieżności,
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych i magazynowych zgodnie z polskimi i międzynarodowymi standardami rachunkowości,
  • Sporządzanie raportów i zestawień,
  • Weryfikacja rozliczeń z dostawcami i odbiorcami,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, wskazane o profilu ekonomicznym,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel oraz znajomość obsługi systemu SAP,
  • Znajomość języka niemieckiego i/lub języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację (kontakt telefoniczny i mailowy z niemieckim udziałowcem, sporządzanie raportów finansowych w j. angielskim i/lub niemieckim),
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, dobra organizacja pracy, otwartość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe