do listy ofert

Starszy Technolog ds. Badań i Rozwoju Innowacji

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Obowiązki:

  • projektowanie nowych produktów i procesów technologicznych,
  • organizacja innowacyjnych przedsięwzięć od etapu badań do wyrobu gotowego, włącznie z koordynacją współpracy w tym zakresie z podmiotami zewnętrznymi,
  • współpraca z kluczowymi komórkami organizacyjnymi firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w celu zapewnienia optymalnych rozwiązań produktowo - technologicznych,
  • aktywny udział w fazach badawczo - rozwojowych, m.in. zbieranie informacji z dostępnych źródeł, monitoring trendów w obszarze technologii i rozwoju produktu,
  • planowanie i prowadzenie warsztatów kreatywnych z przedstawicielami biznesowymi mających na celu wypracowanie pomysłów na nowe produkty i rozwiązania,
  • wprowadzanie i rozwój innowacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: technologia żywności, towaroznawstwo, biotechnologia itp.,
  • doświadczenie w przemyśle spożywczym w zakresie rozwoju produktu i technologii - min. 5 lat,
  • zorientowanie na realizację celów, autonomiczność i proaktywność w działaniu,
  • znajomość j.angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • zainteresowanie nowymi technologiami,
  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w ramach organizacji,
  • znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej,
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych,
  • Przyjazną atmosferę w doświadczonym zespole,
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Dowóz do pracy

Jesteś zainteresowany ofertą?