do listy ofert

Starszy Technolog

Praca biurowa | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Jesteś zainteresowany ofertą?

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

Zadania:

  • Uczestnictwo na każdym etapie wdrażania oraz testowaniu nowego lub modyfikowanego asortymentu, procesu, surowca etc;
  • Współudział w relokacji receptur i procesów technologicznych pomiędzy zakładami w grupie i zakładami współpracującymi;
  • Przeprowadzanie testów technologicznych w obszarze produkcyjnym;
  • Regularne sprawdzanie i weryfikowanie wydajności produkcyjnych poszczególnych wyrobów;
  • Pomoc i wsparcie w obszarze produkcji w zakresie technologii;
  • Zarządzanie recepturami i procesami;
  • Stały kontakt z odbiorcami w zakresie technologii produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów produkcyjnych, wdrożenia nowych linii, urządzeń oraz technologii;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu inżynierii chemicznej i procesowej, technologii żywności lub w pokrewnym obszarze;
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • Przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych).
  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe