do listy ofert

Supply Chain Manager

Praca produkcyjna | Poznań, Wielkopolska

podstawowe informacje
  • Poznań, Wielkopolska

Obowiązki:

  • Optymalizacja procesów zgodnie z filozofią Lean Manufacturing;
  • Identyfikowanie strat w procesach produkcyjnych;
  • Wdrażanie narzędzi LEAN oraz ich utrzymanie;
  • Szkolenia pracowników z różnych działań w zakresie Lean Manufacturing;
  • Realizacja założonych wskaźników redukcji kosztów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża FMCG);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Praktyczna znajomość narzędzi LEAN np. TPM, Kanban, SMED;
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Umiejętności analityczne;
  • Samodzielność oraz dokładność;
  • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów;
  • Komunikatywność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży spożywczej;
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych w strukturach międzynarodowych;
  • przyjazną atmosferę w energicznym i doświadczonym zespole;
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe).

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij nam swoje CV klikając na przycisk „APLIKUJ” i dołącz do naszego grona!

  • Dofinansowanie
    karty sportowej
  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Stołówka ze smacznymi
    posiłkami
  • Dodatkowe
    świadczenia świąteczne
  • Kursy językowe
  • Dowóz do pracy

Jesteś zainteresowany ofertą?